Konwojowanie wartości

Szukasz profesjonalnej firmy, która zapewni bezpieczny transport pieniędzy i cennych przedmiotów? Grupa Piast jest doświadczoną agencją ochrony mienia i osób, specjalizującą się w konwojowaniu wartości pieniężnych. Nasze usługi konwojowania są realizowane przez wykwalifikowanych pracowników, wyposażonych w broń palną i kamizelki kuloodporne. W trakcie konwojowania pieniędzy wykorzystujemy nowoczesną flotę i wysokiej jakości sprzęt, w tym branżowe samochody opancerzone. Stosujemy odpowiednie środki łączności przewodowej i bezprzewodowej, zapewniające ciągły kontakt z Centrum Operacyjnym oraz załogami interwencyjnymi. Stawiamy na kompleksowe elementy ochrony i w ten sposób zwiększamy bezpieczeństwo transportowanych wartości.

Zapewniamy nie tylko konwojowanie wartości pieniężnych, kruszców czy innych cennych przedmiotów, ale głównie gwarantujemy naszym Kontrahentom poczucie pewności. Nasze bankowozy spełniają wymagane normy, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Co istotne, oprócz standardowych świadczeń konwojowania na terenie kraju, wykonujemy również międzynarodowy transport wartości w dowolne miejsce w Europie. Świadczymy działania na najwyższym poziomie oraz zapewniamy bezpieczeństwo powierzonego mienia.

Konwojowanie wartości pieniężnych

Oferujemy pomoc w zakresie konwojowania i transportu wartości pieniężnych zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy. Jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb, jeśli chodzi o trasę, liczbę konwojentów, specjalne wyposażenie pojazdów czy dodatkowe środki ostrożności. Zadbamy o każdy szczegół. Nasza oferta obejmuje m.in.:

  • konwojowanie pieniędzy z banków, oddziałów firm do ich centrali lub innych wyznaczonych miejsc,
  • transport gotówki pomiędzy placówkami bankowymi,
  • inkaso, czyli odbiór utargów ze sklepów, stacji benzynowych, itp.,
  • transport kluczy do sejfów, kaset stalowych z depozytami,
  • przewóz eksponatów muzealnych, dzieł sztuki, biżuterii,
  • konwojowanie złota, kamieni szlachetnych i innych metali lub kruszców.

Grupa Piast może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu konwojowania wartości pieniężnych. Nasi pracownicy mają odpowiednie wyszkolenie oraz szeroką wiedzę branżową. Stawiamy na różnorodne środki ochrony osobistej, dzięki czemu grupy konwojowe są w stanie natychmiast zareagować. Ponadto w sytuacjach wyjątkowych stosujemy środki przymusu bezpośredniego, aby odpowiednio zabezpieczyć transport w każdych warunkach.

Dysponujemy nowoczesną flotą specjalistycznych pojazdów opancerzonych, dostosowanych do konwojowania wartości pieniężnych i innych przedmiotów wartościowych. Każdy z naszych bankowozów jest regularnie serwisowany i poddawany rygorystycznym kontrolom. Dodatkowo pojazdy są wyposażone w zaawansowane technologie, takie jak systemy monitoringu GPS i instalacje alarmowe. To umożliwia ich śledzenie w czasie rzeczywistym i natychmiastowe reagowanie na wszelkie sytuacje awaryjne, aby zagwarantować maksymalny nadzór.

Bezpieczne konwojowanie pieniędzy

Zapraszamy do skorzystania z naszej rozbudowanej oferty usług ochrony mienia. Nasze wyszkolone ekipy konwojowe stanowią doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz bezpiecznie przewieźć gotówkę czy inne cenne przedmioty. Jesteśmy pewni, że nasz serwis konwojowania spełni Twoje oczekiwania.

W Piast Group bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem. W kwestii ochrony mienia nie uznajemy żadnych kompromisów. Zadzwoń już dziś i przekonaj się, jak solidność i profesjonalizm naszej firmy mogą służyć Twoim potrzebom. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania. Bezpieczny transport jest naszą specjalnością.