Konwojowanie wartości

GRUPY KONWOJOWE

Jak stanowi prawo, konwojowanie wartości pieniężnych polega na ich transporcie z jednego do drugiego punktu w zakresie wyznaczonym przez zleceniodawcę. Usługi tego rodzaju możesz zamówić w Piast Group. Jesteśmy doświadczoną agencją ochrony mienia i osób, dysponującą wyspecjalizowanymi pracownikami, nowoczesną flotą i wysokiej jakości sprzętem. Zapewniamy również konwojowanie dzieł sztuki lub złota. Nasza oferta jest mocno rozbudowana. Jeśli poszukujesz jeszcze innych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo, sprawdź pełny zakres naszych usług. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Grupy konwojowe – wybierz usługi Piast Group!

Gwarantujemy usługi świadczone na najwyższym poziomie oraz zapewniamy bezpieczeństwo powierzonego mienia. Oferujemy transport na terenie całego kraju, ale również Unii Europejskiej. Nasza oferta dotyczy transportu: wartości pieniężnych, kruszyw, dzieł sztuki i przedmiotów wartościowych. Świadczymy także przewóz rzeczy i substancji niebezpiecznych.

Konwojowanie wartości pieniężnych wykonujemy, wykorzystując do tego celu specjalistyczne samochody opancerzone. Pracownicy wyposażeni są w broń palną i kamizelki kuloodporne Stosujemy odpowiednie środki łączności przewodowej i bezprzewodowej, zapewniające optymalny kontakt z Centrum Operacyjnym oraz załogami interwencyjnymi. Ponadto w sytuacjach wyjątkowych stosujemy środki przymusu bezpośredniego.

Konwojowanie wartości – dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Nasze profesjonalne grupy konwojowe to idealny wybór, jeśli potrzebujesz przetransportować pieniądze lub inne mienie z miejsca na miejsce. Dysponujemy odpowiednim specjalistycznym sprzętem. Nasze bankowozy spełniają wymogi Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14 października 1998 roku w sprawie szczegółowych zasad i wymagań, jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki organizacyjne.

Konwojowanie wartości to nasza specjalność. W kwestii bezpieczeństwa i ochrony mienia naszych klientów nie uznajemy żadnych kompromisów. Podczas świadczenia usług stawiamy również na inne środki ochrony osobistej. Jesteśmy pewni, że nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!

.