Monitoring LSA (Lokalnych Systemów Alarmowych)

Naszą ofertę, obejmującą monitorowanie lokalnych systemów alarmowych, adresujemy do klientów zarówno prywatnych, jak i instytucjonalnych. Stały monitoring alarmów, prowadzony przez naszą Stację Monitorowania, pozwala na podjęcie szybkiej reakcji, w przypadku wystąpienia zdarzenia nagłego, takiego jak napad czy włamanie.

Sygnał o naruszeniu wyznaczonej strefy, przekazany do dyspozytora, pozwala natychmiast wysłać na miejsce Grupę Interwencyjną lub Patrolową, której zadaniem jest sprawdzenie zgłoszenia i podjęcie dalszych czynności, w sytuacji potwierdzenia napadu lub włamania do budynku.

Dzięki tej usłudze, klienci nie muszą zatrudniać pracowników dozorujących obiekty w porze nocnej, ponieważ rolę tę przejmuje odpowiednio skonfigurowany system alarmowy, skomunikowany ze Stacją Monitorowania bezpiecznym łączem. W sytuacji wystąpienia zagrożenia powiadamiany jest właściciel obiektu, a także służby, których obecność na miejscu jest niezbędna.

Monitoring LSA dedykowany jest zarówno właścicielom domów jednorodzinnych, mieszkań, jak i obiektów komercyjnych. Współpracujemy ze sklepami, hurtowniami oraz osobami zarządzającymi zamkniętymi budynkami. Wykorzystanie zdalnego monitoringu systemów alarmowych nie tylko zwiększa bezpieczeństwo nieruchomości, ale także pozwala zminimalizować koszty, związane z zabezpieczeniem obiektu w porze nocnej.

Systemy opierają się na niezawodnej technologii, która przekazuje – za pomocą specjalnych połączeń – każdy sygnał alarmowy do dyspozytora Stacji Monitorowania. Dzięki rozróżnieniu sygnałów, czy pochodzą z instalacji napadowej czy włamaniowej, nasz pracownik może podjąć natychmiastowe kroki, adekwatne do stwierdzonego zagrożenia.

Co więcej, klienci zyskują bezpieczeństwo 365 dni w roku, ponieważ Stacja Monitorowania funkcjonuje niezależnie od świąt, czy dni ustawowo wolnych od pracy. Odpowiednie rozmieszczenie Grup Patrolowych i interwencyjnych zapewnia szybką reakcję na zgłoszone zagrożenie, dzięki czemu państwa nieruchomość będzie odpowiednio zabezpieczona, a na miejscu pojawią się służby, wezwane przez naszych pracowników.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, obejmującą monitoring lokalnych systemów alarmowych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, proponując klientom rozwiązania dostosowane do ich potrzeb, wielkości nieruchomości, a także jej przeznaczenia.