Wideo obchody iCCTV

W Piast Group zależy nam na tym, aby zaspokajać różnorodne potrzeby klientów dotyczące ochrony ludzi i mienia. Z tego względu oferujemy nowoczesną usługę, którą są wideo obchody. Jest to system kamer, który można wykorzystać w przypadku wewnętrznego patrolu budynków, ale również na zewnątrz. Kamery monitorują zdarzenia o określonej porze, co jest wcześniej ustalone z Klientem. Zdarzenia są rejestrowane, dzięki czemu można archiwizować i odtworzyć zapisy. Usługa wideo obchodów nie tylko zabezpieczy Cię przed włamaniem, ale też przed rozprzestrzenieniem się pożarów czy rozszczelnieniem instalacji wodnej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! W razie pytań skontaktuj się z nami!

Wideo obchody – poznaj ich zalety

Pragniesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa w swoim domu lub przedsiębiorstwie? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy! Proponujemy wideo obchody, które pomogą Ci w weryfikacji zagrożenia na Twojej posesji. System polega na jak najszybszym przekazywaniu informacji o niebezpieczeństwie do Stacji Monitorowania. Kolejny krok to wezwanie na miejsce odpowiednich służb. Każde nagranie jest archiwizowane, co pozwala na późniejsze przeanalizowanie zdarzenia. Dajemy gwarancję monitoringu trwającego całą dobę.

Dlaczego warto u nas złożyć zamówienie? 

Firma Piast Group od 1951 roku zaspokaja potrzeby Klientów. Skutecznie pomożemy Ci w zabezpieczeniu Twojego domu, hurtowni czy sklepu. Oferujemy nowoczesne iCCTV. Dzięki temu systemowi zarejestrowany zostaje zarówno obraz w obszarze zamkniętym, jak i tereny na zewnątrz.

Specjalizujemy się w najlepszych wideo prewencjach. Systematycznie sprawdzamy wszelkie nowe technologie, które są nam pomocne w dalszym rozwoju naszej firmy. Docieramy do różnych grup ludzi z wielu branż. Zabezpieczamy miejsca i domy. Jeśli jesteś zainteresowany usługą, nasi profesjonalni pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiedni monitoring. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Koszty zdalnego monitoringu

Zdalny monitoring budynków to świetny pomysł na to, żeby zabezpieczyć się przed włamaniami czy też innymi zdarzeniami. Oferujemy wideo obchody, które nie są kosztowne. Dzięki nim nasi Klienci czują się bezpiecznie w swoich domach i miejscach pracy. Usługa polega na monitorowaniu danego obiektu według wcześniej uzgodnionego harmonogramu oraz scenariusza postępowania, który kolejno będzie obowiązywać operatora. Mowa tu przede wszystkim o wezwaniu na miejsce zdarzenia odpowiednich służb. Jesteśmy firmą, która nie działa z przypadku. Mamy bogate doświadczenie i tysiące zadowolonych Klientów. Wybierz nasz monitoring, a na pewno spełni on Twoje oczekiwania. Już teraz złóż zamówienie!

Jak działają zdalne obchody? 

Piast Group oferuje nowoczesne obchody zdalne, które doskonale zabezpieczają nieruchomości przed różnymi groźnymi sytuacjami. Dzięki nim nie musisz obawiać się o dom, sklep czy firmę, gdy aktualnie przebywasz poza nimi. Wdrażanie tego rozwiązania rozpoczynamy od weryfikacji ustawień kamer oraz systemu alarmowego. Następnie podłączamy system do Stacji Monitorowania i uzgadniamy harmonogram obchodów wideo.

Profesjonalna usługa zdalnego obchodu umożliwia jak najszybsze wykrycie niebezpieczeństwa i wysłanie odpowiednich służb na miejsce. Korzyścią proponowanych usług są również ogromne oszczędności z uwagi na brak konieczności zatrudniania pracowników ochrony fizycznej. Jest to bez wątpienia wyjątkowo nowoczesne, wygodne i niedrogie rozwiązanie, dzięki któremu każdą nieruchomość można zabezpieczyć przed włamaniem oraz innymi niebezpiecznymi dla mienia i ludzi sytuacjami. Zachęcamy do kontaktu w Twojej sprawie! Sprawdź również pełną ofertę naszej firmy.