Ochrona fizyczna

Piast Group to firma usługowa zajmująca się ochroną, utrzymaniem czystości oraz świadczeniem innych usług w ramach outsourcingu. Mamy bogate doświadczenie, dlatego nasze usługi są rzetelne i cieszą się ogromnym zaufaniem klientów. Jedną z wiodących usług jest ochrona fizyczna. W jej skład wchodzi ochrona:

  • wewnętrzna i zewnętrzna zakładów,
  • budynków użyteczności publicznej,
  • parkingów i placów.

Ponadto zapewniamy również zabezpieczenia obiektów o obowiązkowej ochronie oraz imprez masowych i okolicznościowych.

Ochrona fizyczna osób i mienia to nasza domena. Nasi pracownicy ochrony są przeszkoleni i umundurowani zgodnie z przepisami ustawy o ochronie osób i mienia oraz zasadami obowiązującymi w spółkach z GRUPY PIAST. Wykonujemy również inne działania zwiększające poziom bezpieczeństwa naszych klientów.

Ochrona fizyczna – co jeszcze oferuje Piast Group?

Nasze działania są kompleksowe i dotyczą przeciwdziałania wejściu na chroniony teren osób nieuprawnionych oraz zapobiegania przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu zleceniodawcy. Ochrona fizyczna, którą świadczymy, dotyczy również przeciwdziałania powstawaniu szkód wynikających z ww. zdarzeń. W ofercie naszych usług znajduje się ponadto kontrola ruchu osobowo-towarowego. Zapewniamy bezpieczeństwo i ochronę zdrowia, życia oraz nietykalności osobistej osób przebywających na terenie chronionym.

Ochrona fizyczna obiektu

W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów instalujemy na obiektach elektroniczne systemy monitoringu alarmowego lub wizyjnego. Nasi pracownicy są wyposażeni w dodatkowe środki ochrony technicznej oraz rejestratory obchodów działające w czasie rzeczywistym na bazie systemów GSM. Wykonujemy profesjonalne plany ochrony i przygotowujemy instrukcje regulujące zasady pracy pracowników ochrony (instrukcje ruchu osobowego, ruchu samochodowego, ruchu towarowego, gospodarki kluczami i inne).

Dlaczego warto wybrać Piast Group?

Wiodącą przewagą nad innymi firmami, które działają w branży ochrony fizycznej, jest nasze doświadczenie. Pierwsza z naszych firm powstała w 1951 roku. Ponad siedemdziesiąt lat doskonalimy metody definiowania oczekiwań naszych klientów i optymalizujemy sposoby ich zaspokajania. Zabezpieczamy miejsca takie jak siedziby firm, banki, osiedla mieszkaniowe, parkingi, sklepy, magazyny, imprezy masowe czy prywatne domy. Ochrona fizyczna obiektu nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Działamy profesjonalnie i z tego względu nasze usługi cieszą się ogromnym zaufaniem. Bezpośrednia ochrona fizyczna to skuteczne zabezpieczenie obiektów przed próbami włamań, kradzieży, dewastacji i aktami wandalizmu. Ponadto nasi pracownicy znają wiele skutecznych technik samoobrony. Dodatkowym atutem jest profesjonalne wyposażenie w nowoczesny sprzęt. W zależności od potrzeb zapewniamy stałą ochronę obiektów, osób i mienia, jak również doraźną – na miejsce zdarzenia przyjeżdżamy po wezwaniu z uwagi na wystąpienie niepokojących zdarzeń. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!