Profesjonalne grupy interwencyjne podstawą ochrony Twojego mienia

Jako wsparcie ochrony fizycznej lub do uzupełnienia usługi monitoringu niezbędne są specjalistyczne grupy interwencyjne. Jeśli chcesz zwiększyć poziom ochrony budynku, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze sprawdzonego rozwiązania. W Piast Group masz zagwarantowaną pełną ochronę obiektów użyteczności publicznej, parkingów i placów. Usługodawca zapewnia ponadto zabezpieczenia imprez masowych i okolicznościowych. 

Usługi dotyczą przeciwdziałania wejściu na chroniony teren osób nieuprawnionych, zapobiegania przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu zleceniodawcy. Grupy interwencyjne przeciwdziałają powstawaniu szkód wynikających z w/w zdarzeń.

Grupa interwencyjna – ochrona w pełni profesjonalna

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości usług z zakresu ochrony mienia, postaw na ofertę Piast Group. Pracownicy ochrony zostali doskonale przeszkoleni i umundurowani zgodnie z przepisami ustawy o ochronie osób i mienia oraz zasadami obowiązującymi w spółkach z GRUPY PIAST. Profesjonalna ochrona dotyczy również wdrożenia specjalnych systemów elektronicznych służących do zdalnego monitoringu wizyjnego. Grupy interwencyjne, działające w oparciu o bogate doświadczenie, to najlepsza ochrona mienia, jaka jest Ci potrzebna. 

Patrol interwencyjny składający się z przeszkolonych pracowników rusza do akcji z chwilą, gdy dostaje informacje o zagrożeniu bezpieczeństwa mienia lub życia osób. Posiada upoważnienia do stosowania środków przymusu bezpośredniego. Mowa tu o sile fizycznej, pałce służbowej, kajdankach, a nawet broni palnej. W Piast Group, dla zwiększenia bezpieczeństwa i możliwości raportowania służby, pracownicy zostali wyposażeni w dodatkowe środki ochrony technicznej oraz rejestratory obchodów działające w czasie rzeczywistym na bazie systemów GSM.

Jakie obowiązki ma grupa interwencyjna?

Zadaniem grup interwencyjnych jest udaremnianie włamań i odpieranie zamachów. Nie tylko ochrona mienia i życia wchodzi w skład świadczonych usług. Służby te, z uwagi na odpowiednie przeszkolenie, mogą podejmować również działania o charakterze ratowniczym. Grupa interwencyjna chroni także zagrożone osoby oraz mienie. Ponadto patrol może także zatrzymać sprawców i zabezpieczyć ślady na miejscu zdarzenia. Obowiązki grup interwencyjnych to szeroki zakres świadczonych usług, z których można skorzystać już teraz w Piast Group!

Udostępnij: